بهترین کتاب ها

بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت و ثروت دنیا | پروفروش ترین ها

بهترین کتاب های روانشناسی موفقیت و ثروت جهان را در این مقاله برای شما گردآوری کردیم تا بتوانید انتخاب راحت تری برای خواندن کتاب در این زمینه داشته باشید. کتاب های زیادی در زمینه موفقیت می توانید پیدا کنید ولی در اینجا سعی کردیم بهترین های این دسته بندی را به شما معرفی کنیم و در این بین کتاب هایی که پرفروش ترین های دنیا شدند نیز دیده می شود. همچنین در مقاله دیگری پرفروش ترین رمان های دنیا را معرفی کردیم. با دالان همراه باشید و این لیست را بررسی کنید.

آیین دوست‌ یابی اثر دیل کارنگی

How To Win Friends and Influence People by Dale Carnegie 

کتاب آیین دوست یابی

آیین دوستیابی (How to Win Friends and Influence People) کتابی نوشته دیل کارنگی (Dale Carnegie)، نویسنده و سخنران انگیزشی است. این کتاب تا امروز بیشتر از پانزده میلیون نسخه فروش داشته است و در سال‌های اخیر نسخه صوتی این کتاب هم مخاطبان زیادی پیدا کرده است. عنوان فرعی این کتاب «چگونگی دوست شدن و تاثیرگذاری روی اطرافیان » است. این کتاب در رتبه‌ی نوزدهم از صد کتاب تاثیرگذار قرن مجله‌ی تایمز در سال 2011 قرار دارد. دیل کارنگی، پیش از نوشتن این کتاب، متوجه شد افرادی که در کسب و کار خودشان موفق هستند، لزوما علم بالایی درباره‌ی آن موضوع ندارند، بلکه روابط عمومی بالای آن‌هاست که سبب موفقیت در کارهایشان می‌شود. این موضوع اولین جرقه‌ی نوشتن کتاب آیین دوست‌یابی  بود. کارنگی سال‌های زیادی را صرف خواندن کتاب‌ها و بیوگرافی‌های افراد مشهور کرده بود؛ روی روابط انسانی و رفتار‌های آن‌ها دقیق شد و به این ترتیب بود که در سال 1936، کتاب آیین دوست‌یابی را نوشت.

خرید کتاب آیین دوست یابی ترجمه فرشته پرنیان‌خوی (نشر هورمزد )

خرید کتاب آیین دوست یابی (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب آیین دوست‌ یابی ]


بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

Think and grow rich by Napoleon Hill

بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and Grow Rich)، معروف‌ ترین اثر ناپلئون هیل (Napoleon Hill) به ارائه‌ی راهکاری موفق برای به‌دست آوردن ثروت و موفقیت می‌پردازد. ناپلئون هیل با فرمول سیزده‌گانه‌اش مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده است. این اثر ناپلئون هیل نتیجه ۲۰ سال مصاحبه و تحقیق از افراد ثروتمند دنیا و با مشاوره اندرو کارنگی، دومین ثروتمند دنیا برای چند سال پیاپی، نوشته شده است.

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه مهین خالصی (نشر نسل نواندیش)

خرید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ]


ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سموئل کلاسون

The Richest Man in Babylon by George S. Clason

کتاب ثروتمندترین مرد بابل

ثروتمندترین مرد بابل (The richest man in Babylon) مشهورترین کتاب جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason)، نویسنده آمریکایی است. کتاب ثروتمندترین مرد بابل، کتابی درباره‌ی به انجام رساندن اهداف بر اساس توانایی‌ها و رسیدن به موفقیت و کامیابی در مسائل مالی و اقتصادی است. این کتاب برای تمام افرادی که دوست دارند، کسب و کارشان را رونق بخشند و به ثروت برسند، و برای این کار به برنامه‌ای نیاز دارند، جذاب و کاربردی است. این کتاب شامل مجموعه‌ای از داستان‌های واقعی است که در آن‌ها علل مشکلات مالی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای عملی نیز برای آن‌ها ارائه شده است. دارای اهمیت خاصی است. در واقع هدف این کتاب ایجاد بینشی است تا علاقمندان به موفقیت مالی به کمک آن ثروتمند شده، از ثروت خود نگهداری کرده و از درآمد حاصل از آن، ثروت بیشتری بدست آورند.

خرید کتاب ثروتمندترین مرد بابل ترجمه فاطمه باغستانی (نشر نسل نواندیش)

خرید کتاب ثروتمندترین مرد بابل (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب ثروتمندترین مرد بابل ]


هفت عادت مردمان موثر اثر استفان کاوی

The 7 Habits of Highly Effective People by Stephen Covey

کتاب هفت عادت مردمان موثر

هفت عادت مردمان موثر (The 7 Habits of Highly Effective People) محبوب‌ترین اثر نویسنده معروف آمریکایی، استیون کاوی (Stephen Covey) است. یکی از الهام بخش ترین و تأثیرگذارترین آثاری است که تا به حال نوشته شده و برای مدتی بیش از 25 سال، مخاطبین سراسر جهان را به وجد آورده است. این کتاب، زندگی رئیس جمهورها، مدیران شرکت های بزرگ، معلمین، والدین و به طور کلی زندگی افرادی از تمام سنین و مشاغل را دگرگون ساخته است. زمانی که این کتاب برای اولین بار عرضه شد، خیلی سریع به اثری پرفروش مبدل گشت چرا که مردم و مخاطبین کتاب ها به یک باره دریافتند که زندگی شان در مسیر نادرستی قرار گرفته و علاوه بر این، فهمیدند که در این کتاب، برنامه های بسیار ساده ای ارائه شده که می توان با انجام آن، زندگی خود را به مسیر درست بازگرداند. کتاب هفت عادت مردمان موثر، مانند کلاس درس جذابی است که به شما می آموزد چگونه به شکلی موثرتر زندگی کنید به ایده آل و موفقیت های خود نزدیکتر شوید.

خرید کتاب هفت عادت مردمان موثر ترجمه گیتی خوشدل (نشر پیکان)

خرید کتاب هفت عادت مردمان موثر ترجمه محمدرضا آل یاسین (نشر هامون)

خرید کتاب هفت عادت مردمان موثر ترجمه معصومه تاجمیری (نشر یوشیتا)

[ معرفی کتاب هفت عادت مردمان موثر ]


اثر مرکب اثر دارن هاردی

The Compound Effect by Darren Hardy

کتاب اثر مرکب

اثر مرکب (The Compound Effect)، اثری نوشته ی دارن هاردی (Darren Hardy) است که نخستین بار در سال 2010 به انتشار رسید. در این کتاب بسیار تأثیرگذار، هیچ حقه یا شعبده ای برای دگرگون کردن زندگی به شما معرفی نمی شود بلکه تصمیمات، که سرنوشت همه ی ما را می سازند، در مرکز توجه قرار دارند. تصمیمات کوچک و روزمره ی ما یا باعث می شوند به زندگی‌ای که می خواهیم برسیم و یا ما را از آن دور می کنند. دارن هاردی که مدت ها ناشر مجله ی شناخته شده ی «موفقیت» بوده، اثر مرکب را به مخاطبین خود تقدیم می کند که تشریحی جزء به جزء است از قواعد بنیادینی که بزرگترین موفقیت ها را در تجارت، روابط و غیره رقم زده اند. این سیستمِ ساده، گام به گام و کاربردی به شما کمک خواهد کرد که موفقیت هایتان را چند برابر کنید، از چگونگی روند پیشرفت خود آگاه شوید و به شکلی واقع گرایانه در مسیر رسیدن به هدف های خود گام بردارید. اگر داشتن زندگی‌ای خارق العاده برایتان اهمیت دارد، از قدرت اثر مرکب استفاده کنید تا موفقیتی را که می خواهید، خودتان با دستان خودتان بسازید.

خرید کتاب اثر مرکب ترجمه لطیف احمدپور (نگاه نوین)

خرید کتاب اثر مرکب ترجمه عليرضا خاكساران (آموخته)

خرید کتاب اثر مرکب ترجمه شاهین بیات (نسل نواندیش)

خرید کتاب اثر مرکب ترجمه حمید حسینی (داریوش)

[ معرفی کتاب اثر مرکب ]


تو همانی که می اندیشی اثر جیمز آلن

As a Man Thinketh by James Allen

تو همانی که می اندیشی جیمز آلن

کتاب تو همانی که می‌ اندیشی نوشته‌ی جیمز آلن، نزدیک به صد سال کتابی پرفروش بوده که هدفش ترغیب مردان و زنان به اکتشاف و ادارک این حقیقت است که خودشان آفرینندگان خویشند. مقصود از کتاب تو همانی که می‌اندیشی این است که بگوییم ذهن، سازنده‌ی اصلی لایه درونی شخصیت و لایه برونی شرایط است و اگر کسی تاکنون در غفلت و رنج به سر برده‌، چه بسا با خواندن این کتاب به آگاهی و شادی برسد.

“تو همانی که می‌اندیشی”، این کلمات قصار نه تنها تمام وجود آدمی را شامل می‌شود بلکه به قدری جامع است که همه شرایط و اوضاع زندگی انسان را دربر‌می‌گیرد. در معنای واقعی کلمه، بشر حاصل اندیشه خویش است و شخصیت او مجموعِ کاملی از تمام تفکرات اوست.

همانگونه که گیاه از دانه به عمل آمده و بدون آن به وجود نمی‌آید، هر عمل انسان، ناشی از دانه‌های نهفته در اندیشه اوست و بدون آن‌ها پدیدار نمی‌شود. این موضوع، هم به دسته عمل‌هایِ “ذاتی” و هم به آن‌هایی که “سنجیده” خوانده می‌شوند، مربوط است؛ همچون کارهایی که حساب شده به اجرا در می‌آیند.

جسم در بندِ ذهن است و از آن تمکین می‌کند، خواه افکارِ آن از روی عمد انتخاب شده یا ناخودآگاه ابراز شده باشند. تراوشِ افکار غیراخلاقی در ذهن، بدن را به سرعت در ناخوشی و تباهی فرو می‌بَرَد؛ بدن با افکار شاد و زیبا، به جوانی و زیبایی می‌نشیند. ذهن انسان را می‌توان به باغی تشبیه کرد که می‌تواند هوشمندانه پرورانده و یا به حال خود رها شود؛ اما چه پرورش داده شود و چه به آن بی‌توجهی گردد، خواه ناخواه به بار می‌نشیند. اگر بذر مفیدی در آن نهاده نشود، علف‌های هرز تمام باغ را در بر خواهند گرفت و همچنان بیشتر خواهند شد.

مشاهده و خرید کتاب تو همانی که می اندیشی از دیجی کالا

مشاهده و خرید کتاب تو همانی که می اندیشی از ایران کتاب


جادوی فکر بزرگ اثر دیوید جوزف شوارتز

The Magic of Thinking Big by David J. Schwartz

کتاب جادوی فکر بزرگ

جادوی فکر بزرگ (The Magic of Thinking Big) نوشته‌ دکتر دیوید جی. شوارتز (David J. Schwartz) با بیش از نیم میلیون تیراژ است. کتاب حاضر یکی از برترین کتب روانشناسی و موفقیت در زندگی است. تفکرات دکتر شوارتز که برگرفته از منابع عالی و اصیل و بهترین و بزرگترین مغزهای متفکری که تاکنون بر روی کره زمین زیسته‌اند برگرفته شده اعتقاد بر این دارد که موفقیت افراد بیش از آن که به میزان هوش آن‌ها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آن‌ها بستگی دارد. میزان پول در حساب‌های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخصی بستگی دارد. موفقیت خرجی برنمی‌دارد. بلکه هر قدم که به پیش برداشته شود بهره‌ای نیز می‌بخشد.

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ ترجمه مهین خالصی (نشر نسل نواندیش)

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ ترجمه طوبی مردانی (نشر ریواس)

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ ترجمه غلامحسين علی مازندرانی (نشر آرایان)

[ معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ ]


پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

Rich Dad Poor Dad by Robert T. Kiyosaki 

کتاب پدر پولدار پدر بی پول

پدر پولدار پدر بی پول مشهورترین اثر رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) و شارون لیچر (Sharon Lechter)، سخنرانان انگیزشی و کارشناس کسب و کار است. این کتاب در لیست ۱۰ کتاب پرفروش دنیا در سال ۲۰۰۱ میلادی در روزنامه‌های وال استریت ژورنال، یواس‌ای تودی و نیویورک تایمز می‌باشد. کتاب پدر پولدار پدر بی پول موفق به فروش 3۶میلیون نسخه تا سال ۲۰۱8 شده‌است.

کیوساکی در این کتاب داستان دو پدر خود را نقل می کند: پدر واقعی اش، که او را «پدر بی پول» می نامد، و پدر بهترین دوستش که به راهنما و «پدر پولدار» او تبدیل شد. یکی از این مردان، تحصیل کرده بود و تمام عمر خود را به عنوان یک کارمند گذرانده بود، در حالی که دیگری، از تجارب خود در زندگی درس آموخته بود و مسیر کارآفرینی را طی می کرد؛ مسیری که او را به یکی از ثروتمندترین مردان در هاوایی تبدیل کرد. کیوساکی در کتاب کتاب پدر پولدار پدر بی پول به ما نشان می دهد که چگونه این دو مرد با نگرش کاملا متفاوت خود نسبت به پول، سرمایه گذاری و تجارت، به شیوه ی تفکر او به پول شکل دادند.

خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول ترجمه هنگامه خدابنده (نشر طاهریان)

خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب پدر پولدار پدر بی پول ]


چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ اثر اسپنسر جانسون

Who Moved My Cheese? by Dr. Spencer Johnson

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟

چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ (Who Moved My Cheese) داستانی نوشته اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) و کنت بلانچارد (Kenneth Hartley Blanchard) است که با نام‌های دیگری مانند چه کسی پنیر مرا دزدید نیز شناخته می‌شود. این داستان راه تغییر کردن در زندگی و ایجاد تنوع در زندگی را به شیوه‌ای زیبا آموزش می‌دهد. در این داستان، چهار موجود خیالی وجود دارند (با رفتارهای کاملاً متفاوت) دو آدم کوچولو با نامهای هِم و هاو و دو موش با نامهای اسنیف و اسکاری. شخصیت و رفتار هر یک از آنها، مشابه تعدادی از افراد جامعه می‌باشد. مثلاً شخصیت اسنیف، خیلی سریع متوجه تغییرات می‌شود و اسکاری خیلی زود وارد عمل می‌شود و یا هِم که در مقابل تغییرات، مقاومت می‌کند و در نهایت هاو که با گذشت زمان خودش را با تغییرات وفق می‌دهد.

خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ ترجمه نغمه علی قلی

خرید کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟ (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟ ]


سوپ جوجه برای روح اثر جک کنفیلد

Chicken Soup for the Soul Series by Jack Canfield and Mark Victor Hansen

سوپ جوجه برای روح اثر جک کنفیلد

کتاب سوپ جوجه برای روح با عنوان فرعی 101 داستان برای گشاشیش دروازه‌های قلب به روی خوبی‌ها و تقویت روح دارای هفت بخش اصلی است. جک کنفیلد و مارک ویکتور هانسن، نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح درباره‌ی این کتاب نوشته‌اند: «همه‌ی ما می‌دانیم که برای پایان‌دادن به درد و رنج‌های عاطفی که اغلب آدم‌ها در دامش اسیر هستند به چه‌چیزی نیاز داریم. عزت نفس بالا و اثربخشی شخصی خصوصیاتی هستند که هرکس بخواهد می‌تواند به آن‌ها دست پیدا کند. فقط کافی‌ست برای‌شان وقت بگذارد.»

مشاهده قیمت و خرید کتاب سوپ جوجه برای روح از سی بوک

مشاهده قیمت و خرید کتاب سوپ جوجه برای روح از ایران کتاب


قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل

The Law of Success In Sixteen Lessons by Napoleon Hill

کتاب قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل

کتاب قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل، پانزده قانون موفقیت شخصی و شغلی را آموزش می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا رویکردی بسیار وسیع‌تر و ذهنی بازتر نسبت به زندگی و معنای آن داشته باشید. ناپلئون هیل در کتاب قانون موفقیت، اولین و کامل‌ترین نسخه‌ی قوانین موفقیت خود را ارائه و اصول و قوانینی را آموزش می‌دهد که عامل موفقیت شما در زندگی و کسب و کار خواهند شد. او نتیجه‌ی بیست و پنج سال مطالعات و تحقیقات خود را درباره‌ی دلایل موفقیت و ویژگی افراد موفق در مقدمه‌ای مفصل تحت عنوان «ذهن مرکب» شرح می‌دهد، سپس پانزده درس کاربردی را در اختیار شما می‌گذارد.

نویسنده‌ی این کتاب علاوه بر ثروت به شهرت و تمامی آرزوهای خود رسید و معتقد است که برای موفق شدن اول باید بدانید چه می‌خواهید؛ سپس بدانید چگونه می‌خواهید به آن دست یابید. از نظر وی داشتن یک هدف قطعی و مشخص، مهم‌ترین شاه کلید موفقیت محسوب می‌شود.

این اثر زیربنای هر آن چیزی است که موفقیت نام دارد و برای افرادی نوشته شده که قصد دارند یک مطالعه‌ی جدی را برای دستیابی به هدفی جدی داشته باشند؛ کسانی که می‌خواهند دست کم بخشی از ذهن و زمان خود را به موضوع موفقیت در زندگی اختصاص دهند. نویسنده‌ی این اثر قصد نداشته است کتابی سرگرم‌کننده برای مردم بنویسد.

مشاهده و خرید کتاب قانون موفقیت از دیجی کالا

مشاهده و خرید کتاب قانون موفقیت از ایران کتاب


چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

The wisdom of Florence Scovel Shinn

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین (The wisdom of Florence Scovel Shinn) نوشته‌ی نقاش، نویسنده و مشاور آمریکایی فلورانس اسکاول شین (Florence Scovel Shinn) و ترجمه‌ی نویسنده و مترجم صاحب‌نام ایرانی گیتی خوشدل است. همان‌طور که از نام کتاب مشخص است، این کتاب مجموعه‌ی چهار نوشته‌ی اسکاول ‌شین است. این چهار کتاب عبارت‌اند از: «بازی زندگی و راه این بازی»، «کلام تو، عصای معجزه‌گر توست!»، «در مخفی توفیق» و «نفوذ کلام». زبان اسکاول شین ساده، صمیمی، بی‌تکلف و طنز است؛ ازهمین‌رو به‌راحتی با خواننده ارتباط برقرار می‌کند و در انتقال پیام‌های خود که پرده از حقیقت زندگی بر‌می‌دارد، بسیار موفق بوده است.

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه گیتی خوشدل (نشر پیکان)

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه مینا امیری

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ترجمه سمانه فلاح  (نشر طاهریان)

[ معرفی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ]


قانون 5 ثانیه‌ اثر مل رابینز

The 5 Second Rule by Mel Robbins

قانون 5 ثانیه | مل رابینز

قانون 5 ثانیه (The 5 second rule) نوشته‌ی مل رابینز (Mel Robbins) برای نخستین بار در سال 2017 منتشر شد. این کتاب بلافاصله بعد از انتشارش به فروش خوبی دست یافت و افراد زیادی این کتاب را به عنوان بهترین کتاب در حوزه‌ی موفقیت سال معرفی کردند. ویدیو‌ی نویسنده‌ی این کتاب در اینترنت بیش از یک میلیون بار دیده شده است. مل رابینز در ابتدای کتابش می‌نویسد: «اینکه این قانون چیست، چگونه کار می‌کند و چظور مردم در سرتاسر دنیا از آن برای متحول کردن زندگی‌شان ظرف پنج ثانیه استفاده می‌کنند. تمامی رخداد‌های ذکر شده در کتاب واقعی هستند؛ هیچ یک از اسامی تغییر داده نشده‌اند، پست‌های شبکه‌های اجتماعی که در این کتاب گنجانده شده‌، همگی پست‌های واقعی هستند و بی‌صبرانه لحظه شماره می‌کنم تا این قانون را با شما به اشتراک بگذارم و شاهد شکستن قفل قدرت درونتان باشم.»

قانون 5 ثانیه می‌تواند در هر لحظه از زندگی روزمره و در مواجهه با دشواری، عدم قطعیت و ترس موثر واقع شود. این قانون ممکن است در بهبود وضعیت سلامت، افزایش بهره‌‌وری و مقابله با تاخیر‌ کاری کمک کند.

خرید کتاب قانون 5 ثانیه ترجمه افشین چایچی نصرتی (نشر نوین)

خرید کتاب قانون 5 ثانیه (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب قانون 5 ثانیه‌ ]


قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل

The Power of Positive Thinking

قدرت مثبت اندیشی اثر نورمن وینسنت پیل

کتاب قدرت مثبت اندیشی نوشته نورمن وینسنت پیل، به شما می‌آموزد که چگونه نیروی اندیشه و تفکرتان را تحت کنترل در‌ بیاورید، افکار منفی‌تان را به افکار مثبت تبدیل کنید و به آرامش درونی برسید. نورمن با نوشتن كتاب قدرت مثبت اندیشی به میلیون ها خواننده كمك كرده است تا موفقیت و شادی را در زندگی شان تجربه كنند. او دراین كتاب معروف و پرفروش، قدرت ایمان رابه نمایش می گذارد. دكتر پیل با نقل كردن سرگذشت واقعی مردان و زنانی كه برای مشاوره به او مراجعه كرده اند، به ما نشان می دهد كه چگونه رسیدن به طرز فكردوست، می تواند زندگی افراد را به كلی عوض كند و كلید موفقیت در تمام عرصه ها باشد.

مشاهده و خرید کتاب قدرت مثبت اندیشی از دیجی کالا

مشاهده و خرید کتاب قدرت مثبت اندیشی از ایران کتاب


 12 ستون موفقیت اثر جیم ران

Twelve pillars of success by Jim Rohn

 12 ستون موفقیت اثر جیم ران

کتاب 12 ستون موفقیت اثر جیم ران، اثری شگفت‌انگیز و خارق‌العاده در قالب داستان است که به شما راهکارهای مفیدی در حوزه‌های شکوفایی فردی، ارتقای کسب و کار و موفقیت شخصی ارائه می‌دهد. جیم ران، سالهاست که به عنوان تأثیرگذارترین متفکر زمان ما، مورد احترام است. وی پرورش‌دهنده و انگیزه‌دهندۀ یک نسل کامل از مربیان رشد شخصی، و نیز صدها مدیر از شرکت‌های برتر آمریکا است.

داستان کتاب درباره‌ی مردی به نام مایکل جونز است که ماشینش در کنار جاده خراب می‌شود و این اتفاق زمینه‌ساز رابطه‌ای می‌شود که زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند. او پیاده به راه می‌افتد تا بتواند از خانه‌ای در آن اطراف کمک بگیرد. چند قدم آن طرف‌تر، در پشت پیچ جاده، عمارتی زیبا و باعظمت به نام دوازده ستون وجود دارد که نظر مایکل را جلب می‌کند. چارلی، سرایدار این عمارت در درست کردن خودرو به مایکل کمک می‌کند و رابطه‌ای که میان آن دو به وجود می‌آید باعث این می‌شود که چارلی اسرار موفقیت آقای دیویس، صاحب توانا و ثروتمند عمارت “دوازده ستون” را در قالب 12 ستون موفقیت به مایکل آموزش دهد.

مشاهده و خرید کتاب 12 ستون موفقیت از دیجی کالا

مشاهده و خرید کتاب 12 ستون موفقیت از ایران کتاب

[ معرفی کتاب  12 ستون موفقیت ]


قدرت عادت اثر چارلز داهیگ

The Power Of Habit by Charles Duhigg

کتاب قدرت عادت چارلز داهیگ

قدرت عادت (The Power Of Habit) اثر چارلز داهیگ (Charles Duhigg) که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش ترین های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏ کتاب قدرت عادت چکیده‌ی صدها پژوهش دانشگاهی، مصاحبه با بیش از سیصد دانشمند، مدیر و تحقیقات انجام‌شده در ده‌ها شرکت و سازمان است که حدود 62 هفته در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفته بود. این کتاب از طریق کشف شیوه‌های عادت به خواننده برای رسیدن به موفقیت کمک می‌کند و خواننده می‌آموزد که عادت‌ها چه نقش مهمی در زندگی دارند. درکتاب قدرت عادت نویسنده به شکلی دقیق به بررسی و تحلیل عادت‌ها و نحوه‌ی شکل‌گیری آن‌ها پرداخته است.

خرید کتاب قدرت عادت ترجمه پروین بیات (نشر هورمزد)

خرید کتاب قدرت عادت (پرفروش‌ترین‌)

[ معرفی کتاب قدرت عادت ]

 

 

معرفی کتاب »»  بهترین رمان های ایرانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن